انتخاب بهترین کادو عید | نوروز ۱۳۹۹ | دکوراتیو | زیور آلات اسپرت | شمع تزئینی

انتخاب بهترین کادو عید | نوروز ۱۳۹۹ | دکوراتیو | زیور آلات اسپرت | شمع تزئینی

در حالی که به سرعت در حال نزدیک شدن به ایام عید نوروز هستیم، احتمالاً بسیار خوشحال خواهید شد اگر کسی در انتخاب کادو عید و پیشنهاد گزینه های مختلف به شما کمک کند. معمولاً خانواده‌ها در این ایام مشغله زیادی دارند و به همین دلیل باید برای هر کدام از آنها برنامه‌ریزی می کنند. اما در هر صورت باید این حقیقت را هم بپذیریم که خرید کادوی عید بخشی از برنامه شماست که از لحاظ مالی و از لحاظ وقت اهمیت ویژه‌ای دارد.

حالا اگر شما می خواهید بدانید که برای کادو عید نوروز چه گزینه هایی دارید و بهتر است که با توجه به هر کدام از شرایط خود چه موردی را انتخاب کنید، در ادامه به شما خواهیم گفت.

چند نکته ساده و یادآوری در مورد کادو عید

قبل از اینکه بخواهیم وارد جزئیات شویم و برای هر کدام از گزینه های شما پیشنهاد مختلفی داشته باشیم، لازم است که چند نکته را متذکر شویم که هم در انتخاب کادوی عید به شما کمک می کند هم می‌تواند الگویی برای انتخاب سایر هدایا باشد:

  • در انتخاب هدیه عید نوروز ترجیحا همه هدایا را در یک سطح قیمتی انتخاب کنید
  • سوغاتی می تواند جایگزین خوبی برای کادوی عید باشد
  • نسبت به استفاده از پول نقد به عنوان عیدی مراقب باشید
  • برنامه های عید نوروز خود را چک کنید و با توجه به آن کادو را انتخاب کنید
  • از قبل فهرستی آماده کنید و با توجه به آن برای افراد مختلف هدیه انتخاب کنید
  • خرید اینترنتی هدیه عید نوروز می تواند پیشنهاد خوبی باشد

این موارد را به عنوان کلیات انتخاب کادو عید در نظر بگیرید و در مورد جزئیات دیگر در ادامه چند مورد را خواهیم آورد که مسلماً گزینه های شما را محدود تر و انتخاب را آسان تر می کند.

اگر کادوی عید برای چند نفر می خواهید

مطمئناً انتخاب هدیه عید نوروز برای یک نفر بسیار آسان تر از انتخاب آن برای چند نفر است. شما اگر با یک نفر مواجه باشید اطلاعات کاملی در مورد سلیقه او به دست می‌آورید و ارتباط فامیلی یا کاری خود را در نظر می گیرید. در ضمن در انتخاب کادو برای او محدودیتی از لحاظ مالی ندارید و با در نظر گرفتن همه این موارد می توانید به سراغ هدایای گرانقیمت یا حتی هدایای ارزان قیمت بروید.

اما موضوع زمانی پیچیده می‌شود که شما قرار است به دیدن چند خانواده بروید که برای فرزندان یا برای اعضای خانواده آنها به دنبال انتخاب کادو عید هستید. در این صورت شما نمی توانید برای یک یا دو نفر کادوی گران قیمت و برای بقیه به سراغ گزینه‌های ارزان‌قیمت بروید. در این جور مواقع پیشنهاد ما خرید عمده کادو و هدیه است که شاید جذاب ترین گزینه خرید شال و روسری است که حتما توصیه می کنم وب سایت آدور استایل را ببینید.

اگر هدیه عید برای یک نفر می خرید

اگر قرار است کادوی عید نوروز را برای یک نفر بخرید کار شما آسان تر است، اما در عین حال باید مناسبت‌های فردی و خانوادگی و همچنین شرایط مالی خودتان را در نظر بگیرید. این یک نفر ممکن است هر کدام از اعضای خانواده یا دوستان یا آشنایان شما باشد. از طرف دیگر شما مطمئن هستید که هدیه شما توسط کسی دیگری دیده نمی‌شود و اصطلاحاً روابط دو نفره را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

در این جور مواقع هدایای گران قیمت بهترین گزینه هستند که معمولاً برای زنان و بانوان انتخاب جواهرات و زیورآلات ایده‌آل ترین پیشنهاد ممکن است. برای آقایان خرید لوازم کاربردی مانند لپ تاپ یا خرید کت و شلوار پیشنهاد مناسبی است. برای پسران نوجوان دستگاه پلی استیشن و برای دختران نوجوان یک دستگاه گوشی هوشمند انتخاب مناسبی است. در نهایت برای مادر خرید دکوری منزل و برای پدر خرید دستگاه ریش تراش پیشنهاد می شود.

کادو عید برای اعضای خانواده

در برخی موارد برای خرید کادوی عید نوروز با اعضای خانواده خود مواجه هستید که هم از لحاظ اخلاقی و سلیقه با آنها آشنایی دارید و هم به نوعی می‌خواهید زحمات آنها را جبران کنید. نکته ای که در مورد اعضای خانواده وجود دارد این است که سطح توقع آنها با توجه به میزان آشنایی نسبت به شما تغییر می‌کند و این می‌تواند یک خبر خوشحال کننده در انتخاب گزینه های مختلف باشد.

در انتخاب کادو عید برای اعضای خانواده هیچ وقت مسئله رودربایستی یا موارد مشابه را در نظر نگیرید و اگر از لحاظ مالی دچار مشکل هستید می توانید به سراغ هدایای ارزان‌قیمت بروید. در وبسایت ما گزینه های مختلفی وجود دارد که شما با کمترین هزینه ممکن می توانید آن ها را برای تک تک اعضای خانواده خود انتخاب کنید. البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که انتخاب هدیه باید با در نظر گرفتن سلیقه فرد مقابل انجام گیرد تا حداقل ارزان بودن آن چندان جلب توجه نکند.

هدیه عید برای همکاران و دوستان

ارتباط با همکاران و دوستان بسیار مهم است و انتخاب شما برای کادوی عید می‌تواند در این ارتباط تاثیرگذار باشد. شما برای همکاران خود نمی توانید هدایای احساس برانگیز انتخاب کنید. از طرف دیگر توقع دوستان نسبت به یکدیگر متفاوت است و این به طور مستقیم و غیر مستقیم در انتخاب گزینه نهایی تاثیر گذار است. حالا با توجه به مناسبت های شخصی و ارتباطی که با همکاران و دوستان خود دارید می توانید از یک هدیه ساده معمولی مانند خودکار تا یک هدیه مناسب مانند ست چرمی یا کیف و کفش چرمی یک مورد را انتخاب کنید.

انتخاب کادو عید برای دوست دختر و دوست پسر نسبت به سایر مناسبت های معمولی متفاوت است و این افراد انتظارات متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. به همین دلیل پیشنهاد ما به این گروه این است که ترجیحا به سراغ هدایای گران قیمت و با ارزش بروند تا اهمیت رابطه خود را نشان دهند.

نیازی نیست که هدیه عید نوروز گرانقیمت باشد

یکی از مناسبت هایی که همیشه تکرار می‌شود و معمولاً بدون پاسخ باقی نمی ماند عید نوروز است. در این ایام حتی دید و بازدید هم پاسخ داده می شود و خانواده ها سعی می کنند که از آن به عنوان بهانه‌ای برای با هم بودن کمک بگیرند. یعنی اگر ما به فکر خرید هدیه عید نوروز هستیم باید به شرایط طرف مقابل خود توجه کنیم و اگر وضعیت مالی آنها به شکلی نیست که هدایای گرانقیمت را انتخاب کنند بهتر است که ما هم هدایای ارزان قیمت را انتخاب کنیم.

در واقع انتخاب کادوی نوروز تا حدود زیادی به شرایط طرف مقابل بستگی دارد و معمولاً آنها به صورت مستقیم و غیر مستقیم احساس می‌کند که باید جواب این هدیه را بدهند. در این بین شما ممکن است با چندین نفر با شرایط مالی و فرهنگی متفاوت مواجه باشید که برای همه آنها به فکر انتخاب کادو هستید. توصیه ما این است که افراد گیرنده را در چند دسته قرار دهید و برای هر گروه از آنها هدایای مشترک بخرید تا احساس مسئولیت کمتری برای آنها ایجاد کنید.

مراقب فامیل باشد

برای ما ایرانی ها توجه به ارتباطات فردی و خانوادگی بسیار مهم است و به همین دلیل سعی می‌کنیم که به شکل‌های مختلف این ارتباطات را تقویت کنیم. بنابراین مناسبت‌هایی مانند عید نوروز یا حتی عید غدیر و موارد مشابه را برای هدیه دادن انتخاب می‌کنیم. این ویژگی باعث می شود که ما به طور همزمان برای چند خانواده یا چند نفر از افراد آشنا هدیه انتخاب کنیم که ممکن است صمیمیت آنها با ما متفاوت باشد.

هدیه و کادو چیزی است که معمولاً تحت تاثیر روابط فردی و صمیمیت افراد قرار دارد. از طرف دیگر اگر شما در انتخاب هدیه عید نوروز مراقب نباشید ممکن است به رابطه خانوادگی و فردی خود لطمه بزنید. این یعنی هر انتخابی که شما داشته باشید به احتمال زیاد سایر فامیل و آشنا به آن توجه دارند و مراقب رفتار شما هستند. بنابراین در انتخاب کادوی عید نوروز سعی کنید گزینه های مشابه از لحاظ ظاهری و همتراز از لحاظ قیمت را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی کادو عید

هیچ چیزی به عنوان خرید اینترنتی نمی‌تواند دردسر شما را در انتخاب کادو عید کمتر کند. اگرچه ممکن است نگرانی‌هایی در مورد کلاهبرداری اینترنتی وجود داشته باشد اما فروشگاه اینترنتی کادو و هدیه مانند گیفتمون امتیازات جالب توجهی به شما می دهند. با استفاده از این وب سایت ها شما می توانید انواع هدایا از لحاظ قیمت و کیفیت را در دسته های مختلف ببینید و با توجه به شرایط طرف مقابل خود یک یا چند مورد را انتخاب کنید. البته باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که هرچه نسبت به خرید اینترنتی حساسیت به خرج دهید باز هم کم است و فروشگاه‌های معتبر را انتخاب کنید.

به عنوان جمع بندی به شما پیشنهاد می دهیم که حتما از محصولات ما در وبسایت گیفتمون دیدن کنید متوجه شوید که با توجه به هزینه و بودجه شما امکان انتخاب گزینه های مختلفی وجود دارد. برای مشورت بیشتر هم می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

هدیه تولد
wpseo_editor

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *